Formularz kontaktowy

Proszę czekać... wysyłam formularz
Imię, nazwisko:

Telefon:

Email:

Wynik działania: dwa plus 3 =
Wiadomość:

Zestaw fotowoltaiczny do podgrzewania ciepłej wody

Opatnetowane przez firmę SELFA GE urządzenie wykorzystujące wyprodukowany z paneli fotowoltaicznych prąd do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Stanowi atrakcyjną alternatywę dla kolektorów słonecznych; podobna cena, prostszy montaż, możliwość   wykorzystania nadmiaru prądu do zasilania dowolnych urządzeń elektrycznych takich jak telewizor, kuchenka, oświetlenie itp. 

UWAGA! Istnieje obecnie możliwość otrzymania bezwrotnej dotacji oraz dodatkowo niskooprecentowanego kredytu na zakup i montaż tego urządzenia. Cena z dofinansowaniem już od ok. 4000* zł. Kliknij TUTAJ i wyślij wiadomość a oddzwonimy ze szczegółami. 

Zalety systemu:

Energia elektryczna wytwarzana przez zestaw modułów fotowoltaicznych jest przetwarzana na energię cieplną, podgrzewającą wodę w zbiorniku,

Prosta adaptacja urządzenia w istniejącej instalacji - większość kotłów CWU jest wyposażona w dodatkowe miejsce przewidziane na element grzejny,

System autonomiczny – nie wymaga podłączenia do sieci elektroenergetycznej,

Prosty montaż – brak elementów hydraulicznych między modułami a zbiornikiem,

System bez glikolowy – nie wymaga konserwacji,

Certyfikowane moduły fotowoltaiczne – gwarancja sprawności do 25 lat pracy,

Wysoka wydajność – poprzez zastosowanie ISG z czujnikiem promieniowanie słonecznego,

Szeroki zakres pracy – wartość natężenia promieniowania od ) do 1500 [W/m2]

Energia elektryczna wytwarzana przez zestaw modułów fotowoltaicznych jest konwertowana na energie cieplną podgrzewającą wodę użytkową. Funkcję akumulatora C.W.U pełni zbiornik wody. Dzięki zastosowaniu Inteligentnego Sterownika Grzałek (ISG), praca systemu jest w pełni zautomatyzowana i zoptymalizowana. ISG znajduje Punkt Pracy Maksymalnej modułów PV, dopasowując rezystancję zespołu grzejnego. Efektem jest system, który charakteryzuje się znacznie wyższą wydajnością w porównaniu do układów nie posiadających ISG. 

Komponenty systemu:

  • Moduł fotowoltaiczny
  • Inteligentny Sterownik Grzałek z czujnikiem promieniowania
  • Zespół grzejny o mocy do 2kW (5/4*;6/4* lub2*)
  • Okablowanie

 

Zestaw fotowoltaiczny do podgrzewania ciepłej wody

 

Zobacz kartę produktu. 

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Kwota zależna od sposobu montażu, dojazdu itp.